TURNIEJE POLONIJNE
NET-SOCCER

WIELKI SUKCES BAJANÓW W PUCHARZE ANDERSA 2013
2013-05-31 / kriskaja

Niesamowitą niespodziankę sprawili zawodnicy FC Bajany w największym pucharze polonijnym na wyspach zdobywając II miejsce!!!

Droga do finału była bardzo trudna i przeboista. Zawodnicy Bajanów w ostatnich trzech meczach musieli grać bez żadnych zmian spowodowanych kontuzjami zawodników podczas zawodów. Po wejściu do głównego pucharu Andersa, jako jedyny reprezentant naszej ligi, drużyna Bajanów zmierzyła się z Gryfem Slough, FC Claim Coventry i Cobalt FC. Z wszystkimi tymi przeciwnikami udało sie zremisować w regulaminowym czasie a o awansie decydowały rzuty karne w których mocniejszymi nerwami wykazywali się piłkarze Bajanów. W finale na przeciw stanęli piłkarze Jagi i po raz kolejny tylko minuty dzieliły Bajany od remisowego wyniku gdzie zawodnicy mieli ewentualne szanse na zwycięstwo. Wtedy to w ostatniej minucie meczu Jaga strzeliła swoją pierwszą bramkę a że Bajany musiały sie odkryć, Jaga strzeliła jeszcze jedna i została mistrzem turnieju.