NET-SOCCER

Turnieje polonijne

SZERSZENIE W FINALE PUCHARU POCIESZENIA
2011-06-01 / Redakcja
Za nami kolejna edycja piłkarskiego turnieju im. Generała Andersa. Rywalizację wygrała drużyna Scyzoryków z Londynu. Z ekip naszej ligi najlepiej zaprezentowali się Szerszenie.
PUCHAR LIGI PRZELOŻONY NA MARZEC 2011
2010-11-22 / kriskaja
Faza półfinałów i finałów pucharu jesieni zostanie dokończona w marcu 2011 ze wzgledu na warunki pogodowe.
PUCHAR LIGI PLPN w B’HAM (JESIEŃ 2010)
2010-11-16 / kriskaja
21 LISTOPAD 2010-faza grupowa mecze 2x8min
PUCHAR LIGI 2010
2010-10-19 / Redakcja
Tegoroczny Puchar Ligi rozegrany zostanie 21 oraz 28 listopada. Rozgrywki podzielone zostaną na dwa etapy.
PODWÓJNA KORONA DLA SZERSZENI!!!
2010-06-21 / kriskaja
20 czerwca na boiskach Aston Park, przy sprzyjającej pogodzie, rozegrany został Puchar Ligi Sami Swoi. Przy okazji zostały wręczone puchary, medale i pamiątki drużynom, które wzięły udział w V edycji szóstek w B’ham.
PUCHAR ANDERSA DLA INKO TEAM LONDYN!
2010-05-31 / Redakcja
W LXII edycji Pucharu Generała Andersa zwyciężyła ekipa Inko Team. W finale nowy mistrz ligi z Londynu rozgromił Scyzoryki 3:0. Bardzo dobrze zaprezentowały się również ekipy z ligi w Birmingham.
2010-05-18 / kriskaja
Dnia 20 czerwca rozegrany zostanie jednodniowy turniej, w którym to wezmą udział wszystkie drużyny z V edycji SAMI SWOI PLPN ”6-a-side” w BIRMINGHAM
PODSUMOWANIE TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ W COVENTRY ORGANIZOWANEGO PRZEZ ADSUM
2010-05-12 / kriskaja
Nasze dwie drużyny z Birmingham (SZERSZENIE i PL SQUAD), pokazały się na turnieju w Coventry z bardzo dobrej strony zajmując II i III miejsca.
PUCHAR ANDERSA 2010
2010-05-11 / kriskaja
30 maja w niedzielę w miejscowości Slough odbędą się LXII Mistrzostwa w Piłce Nożnej w Wielkiej Brytanii o Puchar Przechodni SPK Im. Gen. Władysława Andersa.
NABÓR DRUŻYN DO TURNIEJU W LUTON
2010-05-05 / Redakcja
Dwunastego czerwca w Luton rozegrana zostanie druga edycja Pucharu Magazynu Lokalnego oraz portalu wluton.net
kolejne strony: 1 | 2